İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Profesyonel Site Yönetimi Uzman Ekipler ile Yapılır.

Profesyonel site yönetimi ile günümüzde hızla gelişen teknoloji, insanların yaşamını kolaylaştırmakta ve davranışlarını değiştirmektedir. İnsanlar kendilerine daha fazla zaman ayırmak istemekte ve sunulan hizmetin en mükemmelini tercih etmektedirler.

YGBS EASY LIFE Yönetim Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin En İyi Profesyonel Site Yönetimi Şirketi seçildi. Amacı bu başarıyı yıllar boyu devam ettirerek, yönetim hizmetleri sektöründe üstün bir başarı yakalama yolunda büyük atılımlar yapmaktır. Bilinçli hedef, eğitim ve pazarlama stratejilerimiz.  Yönetilen tesislerde ve sitelerde çalışanların tatminin arttırılması. Tesis maliyetlerinin azaltılması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve çevresel konularda önemli bir anahtar olmasıdır.

Hepsinin temelinde, kuruluşumuzdan bu yana, hiç azalmadan devam eden “Daha İyi Hizmet” için var olma isteğimiz yatmaktadır. Bu istek, her müşterimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmemizi ve faaliyet gösterdiğimiz profesyonel site yönetimi alanında en iyi olmamızı hedefleme düşüncesinden yola çıkarak sağlanmıştır.

YGBS olarak “Daha İyi Hizmet” hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz. Profesyonel Site Yönetimi ekibimiz, her hizmet alıcısını zaman içinde  “Daha İyi Hizmete kavuşturacağımıza inanmaktayız.

Profesyonel Site Yönetimi tesis temizlik hizmetleri

YGBS’yi seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yaralanacaksınız. Kişiye ve kuruma özel ilgimiz, sistemimizin gerektirdiği sürekli eğitim, teknik destek ve kaynaklarla birleşerek eşi bulunmaz entegre bir hizmet sunmaktadır. Genel hatları ile sunmakta olduğumuz hizmetler.

Profesyonel site yönetimi hizmetleri aşağıdaki gibi sıralanmalıdır.

  1. Sitenin sakinlerine yönetim hakkında bilgi vermek ve yönetim el kitabını dağıtmak.
  2. Siteye ait bir web sayfası kurmak ve yönetimin şeffaflığını sağlamak.
  3. Site yönetim planını hep birlikte değerlendirmek ve uygulamak.
  4. Site ile ilgili projeleri yapmak ve tüm kat maliklerine tebliğ etmek.
  5. Yıllık olağan ve olağanüstü toplantılar düzenlemek.
  6. Site sakinlerinin memnuniyet araştırmasını yapmak ve değerlendirmek.
  7. Siteyle ilgili resmi evrakların kabulü ve yazışmalarının dosyalanması.
  8. Yıllık faaliyet raporunun yılsonunda genel kurula sunmak.

1- Site Temizlik Hizmetleri

YGBS temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik malzeme ya da kimyasalları ve eğitimli personeli. Plazalar, Alışveriş Merkezleri, Siteler, İşyerleri, Ofisler, Tesisler ve bunun gibi yerlerde. Genel alan temizliği, sert zemin temizliği ve bakımı. Cam ve dış cephe temizliği, Otopark temizliği, Peyzaj ya da Bahçe ve çevre bakımı. Havuz bakımı ve temizliği, özel oda temizliği, bina ilaçlanması ve dezenfeksiyonu, Haşere Kontrol hizmetleri, İnşaat öncesi veya sonrası temizliği ve Eğitim faaliyetleri hizmetinizdedir.

2- Gayrimenkul Danışmanlığı

Yönetilen ya da Yönetilecek tesis ve sitelerde kiralama ve satış hizmeti verilmesi. Dolayısıyla tanıtım, Kontrat düzenlenmesi ve takibi, Relocation “yeniden yerleştirme” ve Raporlama hizmetleri.

Profesyonel Site Yönetimi Lojistik

3- Profesyonel Site Yönetimi ile Lojistik Hizmetleri

Profesyonel Site Yönetimi Şirketi olan YGBS her türlü bina ve bina grubunda ihtiyaç duyulan ekipmanları temin eder. Bu ekipmanlar, makine ve mekanik tesisatın bakım, onarım ve faaliyetini kesintisiz olarak sunulmasını sağlar. Bu nedenler zemin oluşturur, gerekli anlaşmaları yapar ve yeni teknolojileri uygulamak için çalışmalarda bulunur.

Elektrik, ısıtma sistemleri, klima ve havalandırma sistemleri. Sıhhi tesisat bakım ve onarım servisi, Havuz bakımı, Güvenlik teknolojisi, Sözleşme yönetimi, Koruyucu bakım. Tadilat, Modernleştirme ile Enerji yönetimi konularında danışmanlık ve hizmet sunar.

Hukuk ve Mali Müşavirlik hizmetleri de sunan YGBS. Bunun yanı sıra, müşteri ziyaretleri ve kalite kontrol araştırmalarıyla sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir. YGBS, “ Etkili iletişim hizmette mükemmelliğin temel taşıdır.” düşüncesi ile, gereken ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size iletişim olanağı da sunmaktadır.

YGBS yöneticilerini, ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak üzere, her zaman hazır bulacaksınız. Sorumlu elemanlarımız, profesyonel ve süratli cevap verir. Çünkü müşterilerimize verdiğimiz vaatlerimizi yerine getirmek çabasındadır.

YGBS Yönetim Hizmetlerini, “Facility Management” kapsamında hizmet verir. Verdiği tüm işletmelere, sitelere, şirketlere, AVM’ler ile fabrika, okul ve hastanelere sunmaktadır.

Dolayısıyla YGBS geniş bir kültüre ve eğitim sistemlerine sahiptir. Çünkü YGBS, sizlerin değişen arzularınızı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, verdiği hizmeti güncel tutmaktadır.

Eğitimde hedefimiz, bilgi, deneyim ve motivasyon ile yoğurulmuş kaliteli bir kadro ile başarımızı kanıtlamaktır.

YGBS personel eğitimleri haftalık ve aylık periyodlarda; uygulama tekniklerinden yeni teknolojilere. Müşteri ilişkileri eğitimlerinden, hijyen eğitimine kadar geniş bir eğitim programı olarak uygulanmaktadır.

Takım Yönetimi sistemini uygulayan YGBS; eleman gelişimini odak noktası alarak, hizmette tutarlı ve kaliteli insanların işbaşında olmasını zorunlu kılar.

Yöneticilerimiz ve dinamik personelimiz eğitim veya sertifika sınavlarından ve elemelerden sonra işe başlamakta. Eğitimi müteakiben, beklentileri belirleyen, amaca hazırlayan, sonuçları ölçen, izleyen, ödüllendiren kalite sürecinin kontrolü ile hizmete devam etmektedir.

YGBS olarak Çevre Dostuyuz. Bizim için önce insan gelir diyoruz. Çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.

Müşterilerimiz, elemanlarımız ve yaşadığımız toplumların sağlığı ile güvenliği ve mutluluğu, çevre politikalarımıza yansıtılmaktadır.

Kullandığımız tüm ürünler “Dünya Sağlık Örgütü” (WHO) standartlarında onaylı ürünlerdir.

Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Çünkü kalite kontrol departmanımız standartları en üst seviyede tutmaktır. Bu amaçla denetim raporları ve proje check-list’lerini en ince ayrıntısına kadar inceler ve tüm hizmetler profesyonel bir kadro tarafından eksiksiz bir şekilde yerine getirilir.

Sonuç olarak diyoruz ki; siz faaliyet konunuza odaklanırken, YGBS uygulamalarında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu ürünleri, eğitimli personeli ve entegre tesis yönetim hizmetleri  ile en yüksek oranda performans almanızı sağlayacak şekilde her zaman hizmetinizde olacaktır.

“GELİN GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRELİM.”, Derken; hedeflerimiz;

Şeffaflık

Şeffaf genel gider yönetimi ile maliyet kalemlerini açıkça değerlendirip, tasarruf önlemleri oluşturmak.

Esneklik

Yatırımın her aşamasında veya mevcut sistemin gereksinimlerinin sağlanmasında ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretmek.

Tasarruf

YGBS yönetimi ile maliyetlerde %20’ye varan tasarruflar sağlandığı gibi finans kaynakları da yaratmak.

Güvence

Teknolojisi ve yaratıcılığı ile işletmenizin güvencesi olmak.

İşbirliği

Çözüm ortaklarımız işlerine konsantre olup, verimlerini yükseltirken ve / veya diğer mecralara odaklanırken, YGBS Profesyonel site yönetimi konusunun uzmanı olarak bina, tesis ve / veya işletmelerin kurulmasında ve yönetilmesinde ihtiyaç duyulan uygun ortamın hazırlanmasını sağlar.

YGBS, bahse konu hizmetleri, sorumluluk bilinci ve yeniliğin simgesi olarak. Teknolojik ağı, teknik grubu, uzman kadrosu, finansman gücü, organizasyonu, kalitesi, sahip olduğu know-how, eğitim programları ve insana verdiği değer ile çözüm ortaklarına sunar.

Daha fazla bilgi için lütfen sosyal medyadan bizi takip ediniz.

Türkiye'nin en iyi site yönetimi şirketi ödül töreninden görüntüler

Profesyonel Site Yönetimi Nedir?

Site yönetimi yapılırken daire başına belirlenecek birim fiyatına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Genelde birim fiyatları belirlenirken verilecek hizmetler ve proje lokasyonları göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır. Hizmet birim fiyatı projenin yapısına, büyüklüğüne ve hizmet türüne göre değişkenlik gösterir.

Konusunda uzman yönetim, kat sahipleri ve/veya kiracılara karşı tarafsız ve eşit yönetim anlayışı demektir. Profesyonel Site Yönetimi Hizmeti ‘Kat Mülkiyeti Kanununu’ esas alınarak gerçekleştirilir.

Profesyonel Yönetim Ne İş Yapar?

Kat maliklerince alınan kararları uygular. Apartman site, AVM, Plaza vb. toplu yapı, bina, ve/veya blokların orta ana gayrimenkuldeki tüm ekipmanlarının bakımı, korunması ve gerektiğinde onarımını yapar ve yaptırır. Genel yönetimişlerini yürütür, aidatların toplanmasını sağlar, aidat toplanamadığı takdirde ödemeyen kat maliki hakkında yasal işlemleri başlatır.

Nasıl Yönetilir?

Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili diğer hukuki mevzuata uygun olarak, kendini yetiştirmiş ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından yapılmalıdır. Profesyonel yöneticilik; kat malikleri veya kiracılara karşı eşit yönetim anlayışı demektir. Profesyonel yöneticilik yapan kimseler, olaylara objektif bakabilen, apartman veya site sakinleri ile iletişim içinde olan, piyasayı araştıran ve en kaliteli hizmeti veren, yönettiği apartman veya sitenin her bölümüne hakim olan, ihtiyaç ve eksikleri gözetip en kısa zaman zarfında gideren, tecrübesi ve almış olduğu eğitim ile en iyi hizmeti vermek için çalışan bireyler olmalıdırlar. Aynı zamanda işbirliği içinde oldukları hizmet veren diğer kurum ve kuruluşlar ile iletişim içinde olmalı ve yenilikleri takip etmelidir.

Profesyonel Site Yönetimi

Profesyonel Yönetimin Avantajları Nelerdir?

Hizmet alınacak olan profesyonel yönetim firması site yönetimini yürüteceği için, sakinler ile hukuksal konularda muhatap olunmaz, istenmeyen durumlar yaşanmaz.

Giderlerde tasarruflar sağlayabilir, bütçe daha verimli kullanılabilinir.

Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin üzerinden sorumluluklar kalkar ve bu şekilde zaman tasarrufu elde edilir.

Genel Kurul yapılarak, sadece alınan kararların uygulanması noktasında denetçi durumuna geçilmiş olunur.

Özellikle ortak alanların bakımı, revizyonu ve onarımı konusunda en doğru hizmetler verilmiş olur.

Kaynaklar daha stratejik alanlara yönlendirilir ve kat malikleri pek çok prosedürden kurtulur.

Hakkaniyetli ve hukuki bir yönetim ile kat malikleri ortak paydada buluşur.

Site Yönetimi Nasıl Kurulur?

Tüm kat maliklerinin toplandığı genel kurulda, yönetici olmaya aday kişiler kendini tanıtır ve çoğunluğun seçtiği kişi, apartman/site yöneticisi olur. Yol gösterici en sağlam kaynak 634 sayılı kat mülkiyeti kanunudur.

Her yıl ocak ayında toplanan genel kurulda apartman veya site sakinleri yeni bir yönetim oluşturabilir. Seçilen yönetim göreve 1 veya 2 yıl devam eder. Bu süre boyunca bütçeyi oluşturmak, harcamaları yapmak, binanın veya binaların bakımını yapmak, çevre düzenlemesi ile ilgilenmek gibi sorumlulukları bulunmaktadır.

Profesyonel Yönetim Firmaları Nasıl Hizmet Verirler?

Apartman, site, toplu konut, residance, plaza, iş merkezi gibi insanların topluca yaşadığı ve iş yaptığı yerlere; temizlik hizmeti, binadaki  teknik  bakım onarım  hizmeti, peyzaj/bahçe dizaynı, çevre düzenleme hizmeti, havuz  bakım  hizmeti, hukuki  ve idari işler hizmeti, güvenlik ve danışma personeli hizmeti vererek  daha çağdaş, daha güvenli, daha huzurlu, daha modern  bir yaşam  alanı yaratmaya çalışmak   düşüncesiyle hizmetler verilmektedir.

Yönetim hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Sosyal Medya Hesabımız

YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.