İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Türkiye’nin En İyi Profesyonel Site Yönetimi Şirketi YGBS EASY LIFE

Türkiye’nin En İyi Profesyonel Site Yönetimi Şirketi YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri, Seçildi. Life&Beauty Awards By Macka’s (Yaşam ve Güzellik Ödülleri) ödül töreninde Yahya Sağır bu ödüle layık görüldü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Elite World Hotel Asia’daki ödül töreni sanat, cemiyet ve iş dünyası temsilcilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Life & Beauty Awards By Macka’s (Yaşam ve Güzellik Ödülleri) ödül töreninde konuşan Tesis Yöneticileri Federasyonu (TEYFED) Başkanı ve YGBS Easy Life Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır, yönetim ve özel güvenlik konusunda güvenen site sakinlerine teşekkür ederken başarılarını her geçen yıl artıracaklarını ifade etti.

Yahya Sağır, günümüzde hızla gelişen teknolojinin, insanların yaşamını kolaylaştırdığını ve davranışlarını değiştirdiğini söyledi. Tesis Yöneticileri Federasyonu (TEYFED) Başkanı ve YGBS Easy Life Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır, insanların kendilerine daha fazla zaman ayırmak istediğini söyledi. Sağır, konuşmasına şöyle devam etti. Sunulan hizmetin en mükemmelini tercih ettiğini bu anlamda da profesyonel tesis yöneticiliği hizmetinin önem kazandığının altını çizdi.

“Türkiye’nin En İyi Profesyonel Site Yönetimi Şirketi”

Yahya Sağır, YGBS EASY LIFE Yönetim Hizmetleri olarak “Türkiye’nin En İyi Profesyonel Site Yönetimi Şirketi” seçilmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti. “Bu başarıyı yıllar boyu devam ettirerek ve yönetim hizmetleri sektöründe üstün bir başarı yakalama yolunda ilerleyerek büyük atılımlar yapacağız. Eğitim ve pazarlama stratejilerimizle, programlarımızla; kimyasallarımız, makinelerimiz, sistem analizimiz, personel gücümüz ve uygulama sistemlerimizle ulaşmak istediğimiz hedefe doğru hareket ediyoruz. Amaç, yönetilen tesislerde ve sitelerde çalışanların tatminin arttırılması, tesis maliyetlerinin azaltılması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve çevresel konularda önemli bir anahtar olmasıdır. Hepsinin temelinde, kuruluşumuzdan bu yana, hiç azalmadan devam eden “Daha İyi Hizmet” için var olma isteğimiz yatmaktadır. Bu istek, her müşterimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmemizi ve faaliyet gösterdiğimiz profesyonel site yönetimi alanında en iyi olmamızı hedefleme düşüncesinden yola çıkarak sağlanmıştır” diyerek sözlerini noktaladı.

Tesis Yöneticileri Federasyonu (TEYFED) Başkanı ve YGBS Easy Life Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.