İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere kontrol hizmetleri, Haşereler, site ve tesislerde insan yaşantısı için zararlı olarak nitelendiriyoruz. YGBS Haşere ve kemirgenleri uzaklaştırmak amacıyla haşere ve kemirgenler ile mücadele hizmet vermektedir.

YGBS EASYLIFE, insan yaşantısı için zararlı olarak nitelendirdiğimiz haşereler ile sürekli mücadele ediyor. Ama doğada önemli görevleri olan ve besin zincirinin halkasını oluşturan haşere ve kemirgenleri yok etmiyoruz. Bunun yerine, yaşam alanlarımızdan uzak tutuyoruz.  Ayrıca bu haşerelerin geri gelmemesi için faaliyetlerimizi sürekli devam ettirmekteyiz. Site, Tesis, Apartman ve Plazalarda insan sağlığına zarar vermeden haşere ile mücadele ekiplerimiz sürekli iş başındadır.

haşere kontrol hizmetleri

Haşere Kontrol Çevreye Zarar Vermeden Yapılır

Taşıdıkları hastalıklar, verdikleri zararlar ve kokular rahatsız edici. Bu nedenle, haşere ve kemirgenlerin insanların çalışma ve yaşam alanlarından uzak tutulması gerekiyor. Ülkemizde söz konusu sektörle mücadele için çeşitli yöntemler mevcut. Ancak bu halkın sağlığını doğrudan ilgilendiren son derece ciddi bir iştir. Kullandığımız teknikler, her koşulda kullanılmaktadır. Başta site ve aparman bahçesinde oynayan çocuklarımız olmak üzere, çevreye zarar vermeyecek biçimde tasarlanır. Haşere kontrolleri böylelikle hem yaşam alanlarınız hem de sağlığınız korunur.

Yönetim hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.