İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Bahçe Bakım Peyzaj Uygulamaları

Site, Tesis, Plaza ve AVM yönetim hizmetleri, Bahçe bakım peyzaj uygulamaları. Yaşam ve çalışma alanlarımıza ait site yönetimi. Bahçe bakım peyzaj ile yeşil alanların yeniden tasarı ve periyodik bakımına kadar, tüm süreçleri üstlenir. Sitelerde bahçe ve yeşil alanlarınızı, estetik ve fonksiyonel bir şekilde, rengi, kokusu ve dokusu ile çevreye ve bulunduğu ortama uygun şekilde yeniden tasarlayarak; sizlere keyif alabileceğiniz huzurlu bir ortam hazırlamak en temel amacımızdır.

Bitkisel peyzaj uygulamaları, sert peyzaj uygulamaları, bitki, toprak, çim temini. Ahşap uygulamaları, süs havuzu, şelale, yapay ya da doğal gölet. Deneyimli peyzaj mimarları ve teknik uygulama kadrosuyla gerçekleştiriyor. Çünkü tesislerde uygulama sonrası periyodik bakım programlarımız var. Bahçe bakım peyzaj alanlarının uzun yıllar bakımlı olarak korunması ve yaşamasını sağlıyoruz.

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bahçe bakım konusunda da profesyonel hizmet veriyoruz.  Çünkü koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur. Sürekli eğitimden geçirdiğimiz personelimiz ile kaliteyi ön planda tutuyoruz. YGBS ailesi olarak peyzaj işlerinde sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız.

Bu alanda verdiğimiz tüm hizmetlerde özgün tasarımlar, estetik ve güzellik gibi beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek için sürekli çalışıyoruz..

Bahçe bakım peyzaj uygulamalarımızla doğa ile bütünleşmiş huzur veren yemyeşil ve tertemiz ortamlar sunuyoruz. Bu yaşam alanının keyfini sürmek ise sizin ayrıcalığınızdır.

Apartman bahçe bakım peyzaj

Sitelerde Bahçe Bakım Peyzaj

Site Bahçelerinde hatırı sayılır bir alan kaplayan çimler, yemyeşil görüntüsüyle açık alanlara güzellik katıyor. Bahçelerin yeşil örtüsü çimlerin ekimi ve bakımı oldukça kolaydır. Fakat bir o kadar da önemlidir. Yapılacak tek bir yanlış müdahale çimleri bütünlemesi ile bozabilir.

Sonuç olarak çim alanlarında ilk biçim çok önemlidir. Çünkü kökler tam olarak gelişmiş ise ilk biçimden önce ve sonra alanı mutlaka silindirle düzeltin. Kullanacağınız çim biçme makası veya çim biçme makinasının bıçaklarını keskinleştirin. İlk biçimde çimleri 6 cm’ye kadar indirin. Bir sonraki biçimde ise çim yüksekliğini, 3-4 cm’ye kadar indirin.

Her biçim işlemi sırasında biçme yönünü değiştirin. Ekimden sonra belirli aralıklarla, havalandırma tırmığı ile çim aralarındaki mantar ve çim pislikleri temizleyin. Çünkü doğru ve sürekli sulama, ekilen çimlerin köklerinin büyümesini sağlar. Sürgünlerinin sık olması, fotosentez yapabilmeleri ve hastalıklara karşı dayanıklı olmaları açısından çok önemlidir. Bahçe bakım peyzaj konusunda bu işlemleri ihmal etmemeye dikkat edin.

Yönetim hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Bizi sosyal medyada takip etmek için tıklayın.

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.