İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Hakkımızda

Dürüstlük, dikkat ve yardımseverlik anlayışı doğrultusunda yönetim hizmetleri sektörünün bilgi lideri olarak profesyonel yönetim hizmetlerinde sektörün standartlarını belirliyoruz.

Hizmette 10. Yıl

“Kuruluşumuzun 10. Yılı”

Halen ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

İşinde deneyimli ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile toplu yaşam alanlarında huzurlu bir yaşam misyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

Profesyonel yönetim sistemi, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır. Mali konuların takibi, bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Profesyonel yönetim şirketi, bünyesinde faaliyet gösteren hukuksal danışmanları ile problemleri çözüme ulaştırmak adına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Bursa Entegre Tesis Yönetimleri
ygbs istanbul toplantı

Yahya SAĞIR tarafından kurulan YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş., toplu yaşam alanlarının rasyonel yönetimi, kaynakların etkin kullanımı gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet vermek üzere 2014 yılının Ocak ayında İstanbul’da faaliyete başlamıştır.

Günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. olarak amacımız, toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak, ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için apartman/site yöneticiliğini tarafsızlık ilkesine uygun yapmaktır.

AVM Yönetimi
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.