Hakkımızda

Size hep daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz

İşimizi Önemsiyoruz!

Profesyonel yönetim sistemi, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır. Mali konuların takibi, bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Profesyonel yönetim şirketi, bünyesinde faaliyet gösteren hukuksal danışmanları ile problemleri çözüme ulaştırmak adına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Yahya SAĞIR tarafından kurulan YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Site Tesis Gayrimenkul Profesyonel Yönetim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti, toplu yaşam alanlarının rasyonel yönetimi, kaynakların etkin kullanımı gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet vermek üzere 2006 yılının Ağustos ayında İstanbul’da faaliyete başlamıştır.

Günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. olarak amacımız, toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak, ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için apartman/site yöneticiliğini tarafsızlık ilkesine uygun yapmaktır.

YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. olarak işinde deneyimli çözüm ortakları ve profesyonel hizmet anlayışı ile toplu yaşam alanlarında huzuru bir yaşamı misyonumuzdan ödün vermeyerek ilke edinmiş bulunmaktayız.

Hedefimiz huzurluyaşam alanları

Sayısız insanın hayatına huzur ve mutluluk getirmek için varız!