İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Teknolojik Hizmetler

Teknolojik hizmetler konusunu yakından takip ediyor, eğitime önem veriyoruz. YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş olarak, personel ve teknoloji odaklı, tamamlayıcı güvenlik hizmetleri konusunda dünyadaki gelişmeleri takip ederek, güvenlik anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz.

Sunduğumuz hizmeti farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, olaylara verilen reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini dakikalara ve hatta saniyelere indirmek için teknolojik hizmetler için yatırım yapıyoruz.

Merkez odaklı denetim ve eğitim ekibimiz sayesinde projelerde tespit ettiğimiz eğitim ihtiyaçlarını sürekli geliştirerek ilerliyoruz. Yangın ve sağlık gibi konular için sektör profesyonellerini süreçlerimize dahil ediyoruz.

Müşterimizin başarısının bizim de başarımızla orantılı olduğu düşüncesinden hareketle, müşterimizin tüm ihtiyaçlarını gelişmiş tecrübemizle karşılıyor, C-SMART PRO hizmet izleme sistemimizle siz iş ortaklarımıza daha güvenilir alanlar sunuyoruz.

Nasıl bir Hizmet Veriyoruz

Güvenlik şirketimiz sektöründe yüksek kalitede hizmet verme kapasitesine sahip olup, hizmet verdiği sektörün kendine özgü ihtiyaçlarında uzmanlaşıp, özel olarak dizayn edilmiş hizmet izleme sistemleri standardı sunmaktadır.

apartman site yönetimi

Güvenlik hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.