İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Teknik Bordrolama

Teknik bordrolama işlemlerinde firmamız, sahip olduğu uzman personel kadrosu ile çalışmaktadır. Bu hizmeti konunun gerekliliğine ilişkin geliştirdiği teknolojik altyapısı ile sağlamaktayız. Özel yazılımlarımız ile müşterilerimizin bu konuda büyük bir departmana ihtiyacı olmaksızın bu yöntem ve benzeri süreçlerin oluşturduğu riskleri ve iş yükünü karşılamaktadır.

Dilerseniz personelinizin işe girişinden işten ayrılana kadar dönemsel ve periyodik yapılan işlemlerin tamamından oluşan süreçlerini outsorce edebilir. İhtiyaçlarınız değiştiğinde bir kısmını veya tamamını şirketiniz bünyesine alarak tekrardan merkezileştirebilirsiniz.

Şirketimiz, binalarda görevli personellerin sevk ve idaresi konusunu 2 yönüyle ele alır. Birincisi görevli personellerin yasal şartlar kapsamında çalıştırılarak tüm özlük haklarının temin edilmesidir. İkincisi ise görevli personelin görev tanımını belirleyerek görevli olduğu alanlarda işini en profesyonel ve verimli şekilde yapabilmesini sağlamaktır.

Teknik Bordrolama

İnsan Kaynakları Yönetimi

Teknik bordrolama ile insan kaynakları yönetiminde şirketimiz, sahip olduğu geniş egzersiz portföyü sayesinde gerek yeni işe alım süreçleri ya da mevcut personelin ihtiyaç duyduğu gelişim noktaları. Ya da bu noktaların tespit edilmesi ile değerlendirme ve geliştirme merkezi uygulamaları başta olmak üzere, İ.K. Danışmanlığı alanında firmaya özel çözümler sunmaktadır.

İ.K. Yönetimi ve Profesyonel İşe Alım

İnsan Kaynakları yönetimi ve profesyonel işe alım hizmetlerini grubumuzda CEO İnsan Kaynakları şirketimiz vasıtası ile verilmektedir.

Teknik Bordrolama ve Üretim Destek

Ürünün sonlandırılması, paketleme ve etiketleme.

Ambalaj yönetimi ve temizliği.
Sevkiyat öncesi temizlik.
Sevkiyata hazırlık.
Yönetim hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.