İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul danışmanlığı hususunda önceliğimiz işletme verimliliğidir.

YGBS GROUP EASY LIFE olarak sahip olduğumuz birikim ve tecrübeyle bir gayrimenkul danışmanlığı projesinin başlangıcından itibaren en verimli iş modelinin üretimini, planlamasını ve danışmanlığını üstleniriz. Tespit ettiğimiz hedef kitle ile süreci başlatır. Daha sonrasında ise rekabet analiz, markalama, master planlama ve reklam gibi ayrıntıları içeren rapor hazırlarız.

Bu raporun ardından proje tekliflerinin değerlendirilmesi. Tasarım düzenlenmesi ile iş planı analizi hizmetleri ile destek ve danışma sağlıyoruz.

Bursa Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Teknik Danışmanlığı

YGBS GROUP EASY LIFE, proje aşamasında yönetim, teknik, hukuki ve finansal tüm hizmet senaryolarını ortaya koyar. İşletme verimliliğinin artmasını hedefler.

Bu doğrultuda stratejik değerlendirmeler yaparak projelerde mimari aşama başlamadan işletme modelleri yaratır.

Çünkü, taşınmaz mülk alırken yürütülen sürecinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. bu süreçte sizlerle beraber ve karlı alışverişler yapmanıza olanak tanır.

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri’nde Gayrimenkul danışmanının kendi çevresinde bir müşteri potansiyeli vardır.

Ya da Sahip oldukları müşterilerin dışında başka müşterileri de kazanabilmek için pazarlama imkânları bulurlar.

Böylelikle daha çok müşteriye ulaşırlar ve onlarında gayrimenkul işlemlerinde onlara yardımcı olurlar. Gayrimenkul danışmanları, gayrimenkulleri kendi portföylerine alırlar. Böylelikle istedikleri satıcı kitlesine ulaşırlar ve pazarlama işlemlerini rahatlıkla yapabilmek için kendilerine bir bölge belirlerler.

Bu bölgede yaşayan insanlarla sürekli bir temas halinde olurlar ve gerekli araştırmaları yaparlar. YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. Gayrimenkul danışmanının kendi portföyüne almış olduğu gayrimenkuller için pazarlama imkanları oluştururlar ve daha fazla satıcıya ulaşmayı hedeflerler.

Danışmanlık hizmeti veren kişiler, müşterilerini iyi bir şekilde yönetebilmelidir. Çünkü sürekli onlarla iletişim halinde olmaları gerekmektedir.

Gayrimenkul danışmanlığı pazarında müşteriler genel olarak gayrimenkul danışmanlarının kendileri ile iletişimde olmamasından yakınırlar.

Bu durumlarla karşılaşmamak için alıcı ve satıcı olan müşterilerle iletişim halinde olmak gerekmektedir. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarının müşterilerin ihtiyacını iyi bir şekilde anlaması gerekmektedir. Sonuç olarak ihtiyaçları doğrultusunda onlara seçenekler sunmalıdır.

Bunun yanı sıra müşterilerin finansal fırsatlar bulmalarında onlara yardımcı olmaları gerekmektedir.

YGBS Easy Life, alıcı ve satıcılar arasında güvenlik duvarı oluşturur. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Danışmanlık hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Sosyal Medya hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.