İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik bakım hizmetleri YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Alanında deneyim kazanmış mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Site, tesis ya da eğitim kurumlarına bu uzman kadro ile hizmet sunulmaktadır. Elektrik, elektronik ve mekanik ile ilgili her türlü tamir, ya da koruyucu bakım hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler arasında, binaların ısıtma ya da soğutma. Mekanik, tesisat, havalandırma, su ile atık su, elektrik tesisatı gibi. Jeneratör, hidrofor, asansör ya da yürüyen merdiven, otomatik kapı, iletişim sistemi ve havuz gibi sistemlerin onarımı ve bakımı yapılmaktadır.

YGBS, Teknik bakım ve onarım hizmetleri konusunda son derece güven kazanmıştır.  Uzman, tam teçhizatlı teknik ekibimiz ile özel ya da periyodik teknik hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile sunulmaktadır. Teknik ekibimiz, görevlerini kusursuz tamamlamak için, en modern makine, teçhizat ve özel amaçlı malzemeler ile desteklenmektedir.

Bina ve tesislerdeki inşaat mekanik, elektrik ve otomasyon sistemlerinde arıza ve koruyucu bakımların yapılması, bu bakımların teknik işletim programlarımız sayesinde planlanması ve raporlanması. Teknik bakım ve iyileştirme hizmetleri alanındaki kadromuzla yürütülmektedir.

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik Bakım Kontrolü ve Teslim Alım

Binanızı teslim alınmadan önce detaylı analizi, tesis envanter çıkartılmaktadır. Eksik işler ve iyileştirme önerileri raporu teknik bakım ve onarım hizmetleri kapsamında işverene sunulur.

Sarf Malzeme Yönetimi

İkamet ettiğiniz site ve işletmesini yaptığınız tesisin teknik işletmesi için sarf malzemelerin ön görülüp temin edilmesidir. Bu temin işlemleri site yönetimi teknik personeli tarafından belirlenir. Belirlenen ürünler uzman satın alma ekibimiz tarafından temin edilir. Çünkü, alınacak malzemelerin  kaliteli ve uzun ömürlü olması şarttır.

Periyodik Bakım

Teknik ve periyodik bakım hizmetleri servisimizin en önemli bir bölümü teknik bakım bölümüdür. Periyodik bakım, ortaya çıkabilecek arızaların en aza indirilmesi için yapılan bakımlara denir. Tesisin veya ekipmanların planlanmış bakım ve muayene işlemlerini yürütür.

Garanti Takibi

İşverenin garanti kapsamındaki tesisleri ile ilgili, haklarının takip edilmesi ve tesisatçıya karşı korunmasına denir. Sonuç olarak müşterilerin haklarını korumak bizim görevimizdir.

Teknik Bakım Hizmetleri Sözleşme Yöntemi

Teknik tesislerden özel uzmanlık isteyen (Örneğin soğutma grubu, UPS, Jeneratör vb.) konularda imalatçı veya servis firmalarıdır. Dolayısı ile Periyodik bakım ve arıza bakımlarının sözleşme ve şartlarına uygun yönetilmesi gerekmektedir.

 

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.