İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Site Tesis Temizlik Hizmetleri

Site tesis temizlik hizmetleri için öncelikle fizibilite ve keşif çalışmaları yapılarak alt yapı çalışmaları yapılır. YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi site tesis temizlik hizmetleri konusunda da  hassastır. Öncelikli olarak müşterilerinin talep ve beklentileridir. Bu beklentiler ile kurumun ya da tesisin fiziki özelliklerini dikkate almaktadır.

Site tesis temizlik hizmetinin yürütüleceği alanların belirlenmesinden sonra; zemin ve yüzey analiz edilir. En uygun malzeme alternatifleri seçilir. Camdan mermere kadar. Tik ağacından parkeye ya da çeşitli zemin ve yüzeylerde farklı kimyasal ve ekipmanlar kullanılarak temizlenir. Bu çalışma ile zemin ya da yüzeyin ömrünün uzatılması ve hijyen sağlanması hedeflenmiştir. Periyodik temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınız sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ve dünya standartlarına sahip makine & ekipmanlarımız ile karşılamaktadır. Bu işlemlere Profesyonel yönetim hizmetleri adı altında yapılmaktadır.

Gün içerisinde belirli periyodlar ile koridorları ve merdivenleri temizlemek. Islak paspas ile paspaslamak ve kuru mop ile kurulamak. Daire bazında çöp ve atıkları toplamak. Yangın merdivenlerini temizlemek. Asansörleri ve yangın kapılarını temizlemek. Tüm bu alanlarının hijyenini sağlamak.  Bu yöntemler ile tesis yönetimi genel temizlik hizmetleri yapılmaktadır.

YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş mermer, granit, taş ile çini, seramik, vinil marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere, farklı temizlik ürün ve programlarının uygulamasını gerektir. Tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli ve doğa dostu ürünler ya da sert zemin uygulama ürünleri ile yapmaktadır. Özel cilalama ve bakımı programları ile, cilalanan tüm yüzeyleriniz tertemiz bir görünüme sahip olacaktır.

Sonuç olarak site tesis temizlik hizmetleri kapsamındaki yüksek katlı binaların, gökdelenlerin ve plazaların camları ve profil temizlikleri, teknolojiye uygun dış cephe asansörleri ve liftler yardımıyla profesyonel cam temizleme personeli ile yapılmaktadır. Apartman, gökdelen, plaza, hotel, site gibi tesislerde kirli camlar güneş ışınlarının girmesini önlediği gibi, görüntüyü de çirkinleştirir.

Site Tesis Temizlik Hizmetleri

Temizlik Kadar Bakım da Önemli

Kimyasal ve su tüketimini minimuma indiren, çapraz bulaşma riskini azaltır ve maksimum dezenfeksiyon sağlar. YGBS EASYLIFE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş farkı ile yaşam alanlarınızı kısa zamanda istenilen standartlara ulaştırıyoruz.

Malzeme, insan, ısı ve zaman kullanımının en efektif biçimde yönetimiyle, temizlik ve bakım hizmetleri. Bu hizmetler, profesyonel kadromuz ile hizmet vererek sektörün nabzını tutuyoruz.

Mobil izleme teknolojileri ile artık hizmet verdiğimiz tesislerde kullandığımız temizlik makinelerinin hangi alanda ne amaçla ve ne kadar süre ile çalıştığını izliyoruz.

Aynı şekilde sahada mobil çalışan personellerimiz  smart cihazlar kullanıyor. Bu cihazlar sayesinde Türkiye haritası üzerinde hem çalışmalarını online sisteme yüklüyor. Bu verileri müşterilerimizin izleyebilmesini sağlıyoruz.

Site tesis temizlik hizmetleri personellerimiz portal üzerinden  kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile girebiliyor. Portalda ücret ve özlük belgelerine ilişkin bilgilerine rahatlıkla ulaşabiliyorlar.  Müşteri portalımız sayesinde hizmet verdiğimiz tesislerdeki ilgili yöneticiler kendilerine tanımlanan kullanıcı adı ve parola ile girmekte. Görev yapan personelin bilgilerine, denetim ve eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgilere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Bu nedenle yakın bir gelecekte insansız temizlik makineleri iş hayatımızda yaygınlaşmış olacak. Halihazırda demo çalışmaları yapılan bu makineler ile özellikle gece vardiyalarında zemin temizliği için iş gücünden tasarruf amaçlanmaktadır.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor, site tesis temizlik hizmetleri ve tüm hizmetlerimizde ilk fırsatta kullanıyoruz. Bizler teknolojiyi seviyoruz. Bunu iş hayatımıza uygulamamız ve alışmamız bu yüzden çok kısa bir zaman alıyor.

C-Smart Mobil Denetim ve Takip Sistemleri

Aqua Stop özelliği olan temizlik makineleri (Daha az atık, daha az kimyasal)

Doğada çözülebilen ve doğa dostu konsantre temizlik kimyasalları

Mikrofiber ve nano teknolojiye sahip tekstil ekipmanları kullanıyoruz ve daha fazlasını sektörümüze kazandırmak için de tedarikçilerimizle  çeşitli çalışmalar içerisindeyiz.

Temizlik Hizmetleri Faaliyet Alanları

Site tesis temizlik hizmetleri kapsamında faaliyet alanlarımız ;

Havalimanları temizliği.

AVM temizliği.

Otel ve tatil köyleri.

Sağlık kuruluşları, eğitim kurumları.

Site ve yerleşim alanları, konutlar, villalar.

Eğlence sektörü.

Dış cephe temizliği.

Mağaza, fuar ve stant temizliği.

Endüstriyel temizlik.

Kimyasal temizlik, zemin yüzey koruma ve bakım.

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.