İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Özel Güvenlik Hizmeti

Özel güvenlik hizmeti sağlarken kaliteden ödün vermeyen bir anlayış benimsiyoruz. Sektörde tecrübeli kadromuzla hizmet kalitemizden ve başarıdan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Genç, dinamik yapımız, insan hayatına saygımız yönetimini sürdürdüğümüz projelerin vazgeçilmez değerlerindendir. Konusunda uzman ekibiyle, müşterilerini her türlü risk, tehlikeden korur. Bu konuda birikimlerini özveriyle sunan “Özel Güvenlik Hizmeti” kuruluşudur.

Özel güvenlik hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini korumayı amaçlamaktayız. Sizler için, bulunduğunuz, ziyaret ettiğiniz, yaşadığınız ve çalıştığınız yaşam alanlarını güvenli kılıyoruz. Kusursuz hizmeti ideal olarak alan disiplinli, profesyonel özel güvenlik eğitim programlarımızdan mezun olmuş eğitimli kadrolarımız, mesleki tecrübelerimiz ve teknolojik donanımlarımız ile müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Özel güvenlik personellerimiz, yasanın gerektiği eğitimlere ek olarak, sürekli görev başında. Alıştırma eğitimleriyle, görev yaptıkları lokasyon ile bütünleşir. Profesyonel kadroların önderliğinde, üstün hizmet anlayışı ile her türlü organizasyon güvenlik hizmetleri kusursuz olarak sunar.

özel güvenlik hizmeti

Entegre Çözümler

Şirketimizde iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu güvenli ortamı yaratmak amacı ile hizmet vermekteyiz. Sonuç olarak bir  özel güvenlik konsepti içerisinde kurgulanır.

Projelerimizde en son  özel güvenlik teknolojilerini kullanan uzman kadromuz ile verilen hizmet sayesinde hem kaynak israfını önlemekte hem de kaliteli güvenlik hizmeti sağlanmaktayız.

Kaliteden Ödün Vermeden Özel Güvenlik Hizmeti

Özel güvenlik hizmetleri gerçek ya da tüzel kişilerin yaşam hakkı, işletme yönetimi hakları, zilyetlik hakkı ve mülkiyet hakkı gibi haklarının korunması amacı ile verilen hizmetleri ifade etmektedir.

Özel güvenlik ise bu koruma işlemini gerçekleştiren kişilere verilen isimdir. Bu noktada firmamız Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. müşterilerine yılların getirdiği bilgi ve tecrübe ile oldukça kaliteli bir şekilde özel güvenlik hizmetleri sunuluyor.

İnsanlar var olduğu günden bu yana güvenlik ihtiyacını hissetmiştir. Bu nedenle güvenlik unsurunun da en az insanlık tarihi kadar eski olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Günümüzde teknolojinin de gelişim göstermesi ile birlikte güvenlik unsuru da çok farklı bir boyut kazanmıştır. Bu noktada kişilerin güvenlik ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çeşitli hizmetlerin alınmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Güvenlik Sistemleri

Easy Life Güvenlik sistemleri, evleri ya da iş yerlerini güvence altına almak için gerekli olan sistemleri ifade etmektedir. Çünkü günümüzde birçok kişi yaşam alanlarını güvenli bir şekilde koruyabilmek için güvenlik sistemlerine başvuruyor. Bu nedenle hiç kimse sevdiklerinin huzursuz bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini istemez. Bu doğrultuda tercih edilen güvenlik sistemleri sayesinde yaşam alanları güvence altına alınır. Güvenlik sistemleri günümüzde teknolojinin ve internetin gelişmesi ile birlikte değişim ve gelişim göstermiş ve çok daha kaliteli bir hale gelmiştir ki bu doğrultuda kişiler pek çok güvenlik sistemini kullanabilmektedir. Peki, güvenlik sisteminin faydaları nelerdir?

Güvenlik sistemlerinin kişilere sağladığı çeşitli faydalar bulunmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

Özel Güvenlik Sistemlerinin Faydaları

    • Güvenlik sistemlerinin sağladığı en önemli fayda hırsızlık gibi olumsuz durumlar oluşuyor. Bu durumlarda kanıt niteliği taşıması ve alarm, kamera gibi özelliklerin bulunması güvelik sistemlerinin son derece güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.
    • Sistemleri kapsamında ısı ve duman sensörü ile yangın tehlikesi oldukça kısa bir sürede fark edilebilmektedir. Bu durumda güvenlik sistemlerinin itfaiyeye de uyarı gönderdiğini ifade edebilmek mümkündür. Bu sayede yangına oldukça kısa bir sürede müdahale edilmesi sağlanmış olur.
    • YGBS tarafından kurulan güvenlik sistemleri ile su baskını gibi karşılaşılan olumsuz durumlarda da güvenlik sağlanabilmektedir. Güvenlik sistemlerinde bulunan sensörler sayesinde su baskınları da oldukça kısa bir süre içerisinde önlenebilmektedir.
    • Profesyonel oluşturulan Güvenlik sistemleri ev ya da iş yerlerinde en çok korkulan durumlardan biri olan gaz kaçaklarıdır. Kaçaklar kısa sürede tespit edebilmekte ve can kaybı yaşanmadan müdahale edilebilmesini sağlamaktadır.
    • Güvenlik sistemleri kişileri uyarmanın yanı sıra yerel uyarıları da gerçekleştirmektedir.

Güvenlik hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.