İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

AVM Danışmanlık Hizmetleri

AVM Proje Danışmanlığı, Kiralama ve Pazarlama

Müşteri Odaklılık

AVM yönetim ve AVM kiralama tecrübemizle, yatırımcı ve markaların talepleri doğrultusunda bölgesel koşulları da dikkate alarak müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerine dair spesifik çözümler sunuyoruz.

Yüksek Katma Değer

AVM yönetim ve AVM kiralama süreçlerindeki deneyimlerimizin verdiği güven doğrultusunda hedeflerinizin ötesine ulaşmanıza yardımcı olmak için tecrübeli kadromuzla mevcut koşullardaki durumlarınızı geliştirerek kararlarınızı daha isabetli almanızı sağlıyoruz.

Kıpırdamayın! herşeyi biz hallederiz.

YGBS Easy Life, 2014 yılından bu yana Türkiye’de tam 3 bölgede ofisi ve 520’nin üzerinde çalışanı ile site, alışveriş merkezi, plaza, ve konut fabrika, organize sanayi tesisleri gibi toplu yaşam alanlarına tam kapsamlı profesyonel yönetim hizmetleri, tesis yönetim hizmetleri ve marka danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

AVM ve gayrimenkul yatırımı, perakende sektöründe proje geliştirme,
analiz ve raporlama, fizibilite, konsept oluşturma, tasarım, AVM kiralama, pazarlama, AVM yönetimi ve AVM yönetim danışmanlığı, cadde mağazacılığı alanlarında hizmet sunar.

Sürdürülebilirlik için, daha kolay bir yönetim şekli.

AVM Danışmanlığı

AVM projelerinizin başarılı bir şekilde planlanması, yönetilmesi ve geliştirilmesi için size yardımcı olmak için buradayız.

AVM Kiralama

Kiracı seçimi, kiralama stratejileri, sözleşme müzakereleri konularında uzmanız ve sizinle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Proje Geliştirme

AVM projelerinin her aşamasında size rehberlik etmek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunmak için buradayız.

Varlık Yönetimi

Portföy optimizasyonu, gelir artırma stratejileri ve mülkiyet performansının iyileştirilmesi gibi destekler sunuyoruz.

Finans Yönetimi

AVM projelerinizin mali performansını optimize etmek için buradayız. Her AVM projesinin özgün ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

AVM Yönetimi

AVM operasyonları, kira yönetimi, güvenlik, temizlik, etkinlikler ve müşteri memnuniyeti gibi konularda deneyimli ekibimiz var.

YGBS AVM YÖNETİMİ

AVM danışmanlığı alanında uzmanlığımızı, sektördeki değişen trendlerle birleştiriyor ve her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Portföy yönetimi, kiracı seçimi, işletme stratejileri ve daha fazlası konularında size rehberlik ediyoruz.

AVM Yönetimi ve danışmanlığı

YGBS İle Çalışmak İşleri Çok Kolaylaştırır

YGBS, Profesyonel Yönetim Hizmetleri, Tesis Yönetim Hizmetleri, Marka Danışmanlık Hizmetleri, Ayrıca Özel Güvenlik Hizmetlerini Kendi Bünyesinde Sunmaktadır.

1

Profesyonel Yönetim Ekibi

AVM operasyonları, kira yönetimi, güvenlik, temizlik, etkinlikler ve müşteri memnuniyeti gibi konularda deneyimli bir ekibimiz var. AVM’nizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için buradayız.

2

Özel Güvenlik

Güvenlik planlama, personel eğitimi, teknolojik çözümler ve risk yönetimi gibi konularda deneyimimiz bulunmaktadır. AVM’nizin güvenlik ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için buradayız.

3

Reklam ve Pazarlama

Bünyemizde Bulunan Rerkalm Ajansı ile Pazarlama stratejileri, etkin etkinlikler, dijital reklam kampanyaları ve reklam materyalleri geliştirme gibi konularda deneyimimiz bulunmaktadır.

Siz Sorun, Biz Cevaplayalım

AVM Kurulum Aşamaları, Yönetim Süreçleri, Marka Diyalogları ve Reklam Pazarlamaları ile ilgili konularda sorularınızı cevaplamaya hazırız. 

AVM kurulum aşamaları arasında konsept geliştirme, yer seçimi, tasarım, inşaat, kiracı seçimi ve operasyon hazırlıkları bulunur.

AVM yönetimi, kiracı ilişkileri yönetimi, güvenlik, temizlik, etkinliklerin organizasyonu, bütçeleme ve bakım gibi işlevleri içerir.

AVM reklam planlamaları, hedef kitle analizi, reklam bütçesi tahmini, etkinliklerin ve promosyonların planlanması, medya satın alma ve dijital pazarlama stratejilerini içerir.

En etkili AVM reklam mecrası, AVM içi ilan panoları, dijital reklamcılık, sosyal medya, yerel etkinlik sponsorlukları ve etkileşimli etkinlikler gibi stratejileri içerir. Bu mecralar ziyaretçi trafiğini artırabilir.

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.