İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Otel ve Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri

YGBS Easy Life Profesyonel Yönetim Hizmetleri A.Ş. Entegre Tesis Yönetimi kapsamında Otel ve diğer konaklama yerlerinde tesis yönetimi hizmetleri vermeye başlamıştır.

Otel ve entegre tesis yönetim hizmetleri  Entegre tesis yönetimi, yerleşim alanları ve tesisler arasında çeşitli farklılıklar gösterir. Otellerde ve diğer konaklama tesislerinde hizmet kalitesini artırmak için profesyonel entegre tesis yönetim firmalarında alınan destek hizmet kalitesi ve bütçe konusunda hem müşteriye hem de tesis yönetimini mutlu etmektedir.

Otellerde profesyonel tesis yönetimi aktivitelerimiz housekeeping olarak bilinen her türlü destek hizmetini kapsamaktadır. YGBS Easy Life olarak otellerde teknik bakım hizmetleri, güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca otel otomasyon sistemleri, aydınlatma ve enerji verimliliği hizmetleri ile lobi, mutfak alanı, varsa otel içinde kuaför gibi ticari işletmeler ile konferans salonu gibi ortak alanların temizlik hizmetlerini sağlamaktayız.

Teknik bakım hizmetlerimizin kapsamı ise oldukça geniştir. Tüm klima ve VRF sistemlerinin kurulum ve bakımı. Endüstriyel mutfak ekipmanları ve soğutucuların, pişirme ekipmanlarının tamir ve bakımı gibi çok çeşitli destek hizmetleri vermekteyiz.

Otel ve diğer konaklama tesislerinde enerji yönetimi projelerimizle enerji verimliliğini artırmaktayız.

Otel ve diğer konaklama tesislerinde enerji yönetimi projelerimiz ile yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlayabiliyoruz. Ayrıca enerji izleme ve önleyici bakım ile sağlanan tasarrufun sürekli ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Bu tür konaklama tesislerinde hem konforu maksimum seviyede tutup hem de enerji verimliliğini artırmak önem verdiğimiz konulardan biridir.

Otellere verdiğimiz “Enerji Yönetimi” ve “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi” danışmanlığımız mevcuttur. Dolayısı ile otellerde müşterilerde  konfordan taviz verilmeden, çevreye karşı duyarlı olunduğunun hissettirilmesi konusuna önem veriyoruz.

Verimlilik artırıcı çalışmaların bir kısmı yatırım maliyeti gerektirmemektedir. Bir kısmı ise yatırım miktarı ve geri dönüş sürelerine bağlı olarak yüzde 30’lara varan tasarruf oranları sağlamaktadır.

Otel ve diğer konaklama tesislerinde hijyen ve güvenlik konularında oldukça hassas çalışmalarımız olmaktadır.

Günümüzde ortak yaşam alanlarının artması ve sürekli büyümesi hedeflenmiştir. İnsanların toplu tatil yapma ve tanımadıkları insanlar ile eğlenip vakit geçirmelerini de beraberinde artırmıştır.

Bu durum toplu yaşam ve konaklama alanlarında hijyen ve güvenlik konularıdır. Bunların hassas hale gelmesine neden olmuştur. Lobiler, konferans salonları, havuzlar, spor salonları gibi öncelikli yerler dezenfekte katkılı kimyasallar ile periyodik olarak temizlenmektedir.

YGBS Easy Life temizlik ekiplerimizin bu alanlarda iş planları, kimyasal eğitimleri ve diğer eğitim programlarına katılmaları firmamız personellerini daha bilgili konusunda uzman kişiler haline gelmektedir.

Uzman temizlik ekiplerimiz mikro bezler, mop’lar, susuz veya kullan at mop sistemi ve camların silinmesi işleminde kullanılan teleskopik yıkama sistemi gibi birçok teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. Bunun yanı sıra konsantre kimyasallar ile maliyeti düşürücü, personel hijyeni sağlayan, iş kazalarını önleyici ve kullanım kolaylığı sağlayan ve sürekli takip gerektirmeyen iş süreci sağlamaktadır.

Bu tarz uygulamalarımız iş gücünden tasarruf edilmesini sağlayacağından toplam maliyet ve fayda maliyet anlamında tasarruf edilmesini de sağlamaktadır.

Link Ağacı

Otel ve Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.