İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Bina Tesis Yönetim Çözümleri Fuarı

YGBS EASY LIFE YÖNETİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ OLARAK ÜYESİ OLDUĞUMUZ. Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) ‘nin düzenleyeceği “FM EXPO ISTANBUL Bina ve Tesis Yönetim Fuarı” ile “TRFMC 2020 Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” nın üçüncüsü 3-5 Kasım 2020 Tarihlerinde İCC – İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Dünyada ve Ülkemizde giderek gelişen, özellikle pandemi dönemi ile önemi daha çok anlaşılan, Tesis Yönetim Sektörü, ülkemizin en fazla istihdam sağlayan sektörlerinden biridir. 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu, Covid-19 açıklamaları ile TRFMA’nın da içinde bulunduğu “MMO İklimlendirme Teknik Kurulu”nun paylaştığı, “Covid-19 Tedbir Metinleri” doğrultusunda, en üst düzeyde önlemlerin alınacağı konferansa, katılım sağlayacak Ulusal ve uluslararası profesyonel ve uzman konuşmacılar ile sektörün gündeme dair konuları, Covid-19 tedbirleri, son teknolojiler, yenilikler, sektör paydaşlarının ortak sorunları/çözümleri tartışılacak ve irdelenecektir.

FM EXPO 2020
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.