İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Sitelerde Elektrik Tesisatı

Tesis yönetimleri görevlerinden biri de sitelerde elektrik tesisatı ve ekipmanın sağlıklı olması gerekir. Yüzlerce hanenin bulunduğu sitelerde elektrik tesisatlarının bakımı çok önem taşır. Büyük yönetim şirketlerinin bünyesindeki teknik ekipler tarafından sürekli kontrol edilir.

Hayatımızın önemli bir parçası olan elektriğin, insanlığın bugünkü seviyeye gelmesinde yadsınmayacak bir öneme sahiptir. Bunun ne kadar önem taşıdığının hepimiz farkındayız. Ancak elektrik tesisatlarının kurulumu sırasında yapılacak küçük bir hata ya da arızaların görmezden gelinemez. Hayatımızla ödeyeceğimiz korkunç bedellere neden olabilir.

Bir yaşam alanı oluşturulurken kullanılan malzemelerin kalitesi ve kullanılacak enerjiyi kaldıracak uygunlukta olması gerekmektedir.  Çünkü, yönetmeliklerle koruma altına alınmış kurallara riayet edilmesi çok ama çok önemlidir.

Gündelik hayatımız içinde, oturduğumuz binalarda her şey düzgün bir şekilde hazırlanmış olma olasılığı azdır. Dolayısıyla doğru bir tesisat olsa bile yıllar içinde, sitelerde elektrik tesisatı eskimesi ve eskisi kadar iyi performans göstermemesi olasıdır. Böyle zamanlarda, kişisel olarak duruma müdahale etmemiz, gözlem yapmamız ve olası bir kazayı önceden tespit etmemiz gerekecektir.

Bu nedenle en azından 2 senede bir, bir profesyonel tarafından elektrik tesisatımızı kontrol ettirmemiz ve varsa küçük arızaları gidermemiz, kendimizi ve ailemizi istenmeyen kazalara karşı koruma altına almamızı sağlayacaktır.

YGBS olarak elektrik tesisat genel kontrol test ve ölçümler ile tesisattaki olası tüm arızaların önüne geçiyoruz. Ayrıca EMO (elektrik mühendisleri odası) tarafından akredite raporu verilen firmalar aracılığı ile başta topraklama ölçümü olmak üzere tüm elektrik alt yapısını kontrol ettiriyor, raporları arşivliyoruz.

Site Yönetimi Elektrik Tesisatı
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.