İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Entegre tesis yönetimi

Entegre tesis yönetimi, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılamaktayız. Tesis yönetimi hizmeti profesyonel bir hizmet anlayışıdır. Yönetimi bu şekilde ele almak, uygulamak ve geliştirmek. İnsana ve insan yaşamının önemine çok dikkat ediyoruz. Müşterilerimize ulusal ve uluslar arası standartların gerektirdiği kuralları uyguluyoruz. Yasalara ve yönetmeliklere uygun, güvenirlilik çerçevesinde Entegre yönetim hizmeti veriyoruz.

YGBS EASY LİFE YÖNETİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ olarak, başarının anahtarının müşterilerine kaliteli hizmetten geçtiği bilincini taşımaktayız. Dolayısı ile müşteri memnuniyetinin ve beklentilerinin seviyesinde hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetin optimum fiyat, zamanında hizmet ve taahhüt edilen kalitede olmasını gerçekleştirerek müşterilerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Bursa ve İstanbul’da binlerce haneye verdiğimiz hizmetleri geliştirerek ve çeşitlendirerek sürekliliğini sağlıyoruz. Çalışanlarımıza değer vererek, onların gelişiminde önemli yeri olan eğitimlerine ve sürekli gelişimlerine destek veriyoruz. Entegre tesis yönetimi konusu ekip çalışması, sağlıklı iletişim ve takım ruhu oluşturarak kaliteyi sürekli geliştirmek ve verimliliği arttırarak hizmet veriyoruz.

Entegre tesis yönetimi iletişim hizmetleri

Dünyadaki teknolojik gelişmeler tüm sektörlerde ve alanlarda hayatımızı çok daha kolay hale getirir. Aynı zamanda bizlere zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Tam bu noktada sitelerin, rezidansların, plazaların ve iş merkezlerinin her geçen gün artan ihtiyaçlarını karşılar. Tahsilat sıkıntılarını, maliyetlerini, ortak yaşam alanlarının paylaşımını kolaylaştırır. Birçok süreci göz önüne aldığımızda gelişen teknolojilerden faydalanmamak gerekir. İletişim, verimlilik, optimizasyon şeffaflık açısından affedilmez bir hata olacaktır.

Tesis Yönetiminde YGBS EASY LIFE YÖNETİM HİZMETLERİ’nin en önemli hizmetlerinden biri de entegre iletişim yönetimidir. Hem iç işleyişimizde hem de sahadaki operasyonel işleyişimizde sektörümüze özel yazılmış ve şirketimizce geliştirilmiş yazılımlar kullanmaktayız.

Aynı zamanda konusunda eğitim almış profesyonel kadrolarımız ile müşteri hizmetleri Call Center (müşteri hizmetler) birimine de sahibiz.

Dolayısıyla gerek mali işlerde kullandığımız web tabanlı tesis otomasyon yazılımları ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda saha operasyonlarında geliştirdiğimiz web tabanlı özel yazılımlar kullanıyoruz. Call Center birimimiz sayesinde tüm müşterilerimize entegre tesis yönetimi iletişim hizmetleri sunmaktayız.

Web tabanlı yazılımlarımız ile tüm müşterilerimiz için mali, idari ve teknik hizmetlerimize online ulaşabilme imkânı sağlarken aynı zamanda her tip iş için sakinlerimize SMS ve Mail ve Call Center üzerinden iletişim hizmetleri sunarak direkt ulaşıyoruz. Yani şirketimiz ve kat sakinlerimiz arasında 7/24 iletişim ağı oluşturuyoruz.

 

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş.‘yi sosyal medyada takip edebilirsiniz. 

Bursa Entegre Tesis Yönetimleri
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.