Entegre Tesis Yönetimi

Entegre tesis yönetimi

Entegre tesis yönetimi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılamak, Entegre tesis yönetimi hizmeti profesyonel bir hizmet anlayışı olarak ele almak, uygulamak ve geliştirmek, İnsana ve insan yaşamının önemine dikkat ederek müşterilerine ulusal ve uluslar arası standartların gerektirdiği kurallara, yasalara ve yönetmeliklere uygun, güvenirlilik çerçevesinde ENTEGRE YÖNETİM hizmeti vermek.

YGBS EASY LİFE YÖNETİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ olarak, başarının anahtarının müşterilerine kaliteli hizmetten geçtiği bilinci ile müşteri memnuniyetinin ve beklentilerinin seviyesinde hizmet sunmak, Sunduğu hizmetin optimum fiyat, zamanında hizmet ve taahhüt edilen kalitede olmasını gerçekleştirerek müşterilerinin memnuniyetini sağlamak.

Bursa ve İstanbul’da binlerce haneye verdiğimiz hizmetleri geliştirerek ve çeşitlendirerek sürekliliğini sağlamak, Çalışanlarımıza değer vermek, onların gelişiminde önemli yeri olan eğitimlerine ve sürekli gelişimlerine destek vererek, ekip çalışması, sağlıklı iletişim ve takım ruhu oluşturarak kaliteyi sürekli geliştirmek ve verimliliği arttırarak hizmet veriyoruz.

Entegre tesis iletişim yönetimi hizmetleri

Dünyadaki teknolojik gelişmeler tüm sektörlerde ve alanlarda hayatımızı çok daha kolay hale getirirken aynı zamanda bizlere zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Tam da bu noktada apartmanların, sitelerin, rezidansların, plazaların ve iş merkezlerinin her geçen gün artan ihtiyaçlarını, tahsilat sıkıntılarını, maliyetlerini, ortak yaşam alanlarının paylaşımını vb. birçok süreci göz önüne aldığımızda gelişen teknolojilerden faydalanmamak iletişim, verimlilik, optimizasyon şeffaflık açısından affedilmez bir hata olacaktır.

YGBS EASY LIFE YÖNETİM HİZMETLERİ’nin en önemli hizmetlerinden biri de entegre iletişim yönetimidir. Hem iç işleyişimizde hem de sahadaki operasyonel işleyişimizde sektörümüze özel yazılmış ve şirketimizce geliştirilmiş yazılımlar kullanmaktayız.

Aynı zamanda konusunda eğitim almış profesyonel kadrolarımız ile müşteri hizmetleri Call Center (müşteri hizmetler) birimine de sahibiz.

Dolayısıyla gerek mali işlerde kullandığımız web tabanlı tesis otomasyon yazılımları gerekse de saha operasyonlarında geliştirdiğimiz web tabanlı özel yazılımlar ve Call Center birimimiz sayesinde tüm müşterilerimize entegre iletişim hizmetleri sunmaktayız.

Web tabanlı yazılımlarımız ile tüm müşterilerimiz için mali, idari ve teknik hizmetlerimize online ulaşabilme imkânı sağlarken aynı zamanda her tip iş için sakinlerimize SMS ve Mail ve Call Center üzerinden iletişim hizmetleri sunarak direkt ulaşıyoruz. Yani şirketimiz ve kat sakinlerimiz arasında 7/24 iletişim ağı oluşturuyoruz.

Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.