İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Site Yönetimi Havuz Bakımı

Yüzme Havuzu Bakımının Önemi Düzenli yapılacak havuz bakımları ile havuzlar temiz, berrak ve hijyenik olarak tutulabilmektedir. Fakat yüzme havuzlarının bakımının profesyonelce yapılması gerekmektedir.

Havuz bakımı bilgi ve tecrübe gerektiren, aynı zamanda özellikle sağlık açısından önemli bir iştir. Bakımını yaptığımız havuzlarda Sağlık Bakanlığınca onaylanmış kimyasallar kullanmaktayız.

İşi profesyonellere bırakın rahat edin. Site yönetimi firması olarak Bursa ve İstanbul’da yönetimini yaptığımız tesislerin havuz bakımlarında periyodik bakımlar yapıyoruz.

Özellikle yaz döneminde sıklıkla kullanılan havuzun ihtiyaç duyduğu bakımın yapılması zorunludur.

İnsan sağlığının korunması açısından elzem olarak görülen bakım faaliyetinin profesyonel kurumlar tarafından yapılması veya işletmenin istihdam edeceği eğitimli personel tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Bilgisiz, tecrübesi olmayan ve havuz bakımı konusunun önemini kavramamış kişiler tarafından yapılacak bakımlardan dolayı da bir takım zararların doğması mümkündür.

Kullanılacak kimyasal bakım malzemesi türünden, miktarına kadar hassasiyet içeren bakımın gerçekleştirilmemesi halinde ilgili kişi ve kurumlar sorumlu tutulur. 

Uzun ve soğuk bir kışı arkamızda bırakıp baharın güzel havasını içimize çekerken birçoğumuzun gözü bahçedeki havuza takılmış durumda. Bir yandan “ah bir yaz gelse de havuza girsek” derken diğer yandan ise “nasıl temizlenecek bu havuz vah vah” denildiğini duyar gibiyiz.

Oysa açık havuzların da sadece yazdan yaza değil her dönemde mutlaka bakımının yapılması gerekir.

Apartman, site ve tesislerde açık ve kapalı havuzlar bulunmaktadır. Kapalı havuzların on iki ay boyunca bakımları yapılarak günlük kullanıma hazır olmaları sağlanmaktadır.

Açık havuzlar ise sadece yaz döneminde faaliyet gösteriyor olmasına karşın diğer dönemlerde de içerisindeki çöp atıklarının temizlenmesi, yosunlaşmanın ve kötü kokuların önlenmesi ve dolayısıyla bakımlı gözükmesi sağlanmaktadır

Apartman Havuz Bakımı

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.