İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği Kuruldu

Tesis yönetimi sektöründe güç birliğinin adı : PTYD

Sağladığı istihdamla her geçen gün büyüyen tesis yönetimi sektörünü temsil etmek, sektörün sorunlarına çözüm bularak, gelişimini sağlamak amacıyla YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. ve Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır’ın başkanlığında Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği (PTYD) kuruldu.

Giderek gelişen ve önem kazanan, bunun yanı sıra Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörleri arasında gösterilen Tesis Yönetimi konusunda uzman olan profesyoneller tarafından Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği kuruldu. YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi ve Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır’ın başkanlığında kurulan dernek, tesis yönetimi sektörünün ülkemizde tanıtılmasını ve geliştirilmesini sağlamak adına çalışmalar yürütecek.

 

Çözüm Üretecek

Önemli amaç ve hedeflerle yola çıktıklarını ifade eden Başkan Sağır, “Sektörde site yöneticiliği yapan, yönetim hizmeti veren kişi ve kuruluşlara yardımcı olmak amacıyla, yönetimsel anlamda sorunları bir nebze de olsa çözüme ulaştırabilmeyi hedefliyoruz. 

Türkiye’de tesis yönetimi alanında rekabet edilebilir düzeyde kalitenin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve böylece güncel ve gelişmekte olan teknolojileri kavrayan, araştırma temeline dayalı bilgi ve beceri ile donanmış, etik ilke ve tutuma sahip nitelikli profesyonel yöneticileri, sektör refahını ileri götürmek amacıyla sektörde saygınlığı ve başarısı olan arkadaşlarımızla bir yola çıktık. 

Sektörümüz ve ülkemiz için hayırlı olsun” dedi. Başkan Sağır şöyle devam etti: “ PTYD kuruldu çünkü, tüm Türkiye’de yeni ve mevcut tüm tesislerin ve tesis yöneticilerinin yönetim süreci ve hizmetleri ile ilgili sorunlarına çözümler üretmek, sektöre beyaz yakalı personellerin ve tesislerde ve toplu yaşam alanlarında yaşayan vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve aidatları, işletme maliyetlerini optimize etmek, yönetim ve yönetim hizmetlerini geliştirmektir.”

Dernek yönetimi güçlü isimlerden oluşuyor Dernek yönetiminden de bahseden Başkan Sağır, “Hizmet sektörünün önde gelen tesis yönetim firması olan Enna Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Alemdar, KSK Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Bülent Fıçıcı, Değer Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Cem Gündüz ve sektöre hizmet eden yazılım firmaları APSİYON CEO’su Kudret Türk, SENYÖ- NET CEO’su Mehmet Yıldızdoğan, Kat Mülkiyeti Hukukunda Türkiye’de İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Kürsü Başkanı Mustafa Şeref Kısacık ve tanınan hukukçularla birlikte Derneğimizi kurarak faaliyetlerimize başladık” diyerek sözlerini tamamladı.

PTYD
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.