İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Yaşam Alanlarında Güveni, Huzuru ve Mutluluğu Sağlıyoruz

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak entegre tesis yönetimi çözümlerinden bahseder misiniz?

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak, entegre tesis yönetim hizmetlerimizde site, AVM, tesis, plaza, fabrika, hastane, eğitim kurumları vb. yaşam ve çalışma alanlarımıza ait temizlik, peyzaj çalışması ile yeşil alanların yeniden tasarımı, bahçe ve havuz bakımı, teknik bakım, danışma/yönlendirme, sözleşme yönetimi gibi tüm süreçleri üstlenerek, yönettiğimiz tesislerde keyif ve konforu bir arada sunarak huzurlu bir ortam olarak tanınmasını amaç ediniyoruz. Hedefimiz, tesis maliyetlerini azaltırken aynı zamanda tesis çalışanlarının verimini arttırarak yaşam kalitesini ve yüksek memnuniyeti sağlamaktır.

Yönettiğiniz bina ve tesislere hangi avantajları sunuyorsunuz?

Profesyonel tesis yönetim (FM) sistemi kapsamında kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetimle birlikte mali konularda sorumlulukların minimuma düşürerek sorunlarına hızlı ve etkili çözüm bulmalarına da yardımcı olmaktayız. Takip, bilgi ve uzmanlık gerektirdiği için bünyemizde faaliyet gösteren mali müşavir ve hukuk danışmanlarımız ile problemleri çözüme ulaştırarak zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktayız. Kurumsal alt yapımızın getirmiş olduğu doğru hizmet anlayışımız, profesyonel kadromuz, ihtiyaca yönelik verdiğimiz planlı ve doğru hizmet ile hizmet maliyetlerine tasarruf konusunda da avantaj sağlıyoruz.

Denetleme ve takibin, rahat yapılabilmesi site sakinlerimizin kendini güvende hissetmesine imkan tanıdığı için biz de süreçten mutluluk duyuyoruz. Bünyemizde bulunan eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız sahada müşterilerimize hızlı hizmet verirken,  operasyonlarımızın sorunsuz ilerlemesine de imkan sağlamaktadır.

Personelinizin eğitimi konusunda neler yapıyorsunuz?

Personelimiz ilk eğitimlerini işe başlamadan önce 6331 Sayılı Kanun gereği iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarınca iş güvenliği eğitimlerini alarak başlamaktadırlar. İşe başlarken işbaşı oryantasyonumuz insan kaynakları birimi uzmanlarınca verilmektedir. Entegre sistemimizde görevli saha da hizmet veren personellerimize mesleki yeterlilik kapsamında almaları gereken eğitimler verilirken, iş başı eğitimlerimizle destekleyerek bilgilerinin taze ve yenilikçi kalmasını sağlamaya öncelik veriyoruz.

Büyüme stratejiniz nasıl? Yakın gelecekle ilgili hedefleriniz ve projeleriniz neler?

Hedefimiz huzurlu yaşam alanları… Devam eden ve yeni başlayacağımız projelerle toplu yaşam alanlarında insanların kendilerini güvende, huzurlu ve mutlu hissetmeleri için oluşturduğumuz hizmet kalitesiyle fark yaratmayı hedefliyoruz. İlerleyen dönemde site, toplu konut ve tesis yönetimiyle birlikte kurumsal firmalarla da çalışarak, hizmetimizin ulaştığı çevreyi genişleterek bulunduğumuz bölgelerde ismimizin hızla yayılmasını ve tanınırlığının artmasını sağlamak en büyük arzumuz.

Kurumsal alt yapılanmayı tamamlayarak şubeleşme sürecini doğru bir büyüme grafiği ile gerçekleştiren firmamız gerekli alt yapısını tamamladığı için ciddi bir büyüme grafiği yakalamıştır. YGBS Şirketler Grubu olarak İstanbul, Kocaeli, Yalova, Eskişehir, Bursa ve Ankara illerinde büyümeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu odaklı hizmetlerimizin fark yaratarak sektörün tercih edilen markası olması, en büyük hedefimizdir.

YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.