İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

7/24 MANZARA Site Yönetimi

Bu proje tüm alışkanlıklarınızı baştan yaratacak. Denize, gökyüzüne ve manzaraya aşık mısınız? Öyleyse 7/24 sizin için tasarlanmış bir proje. Mavi ve yeşilin muhteşem uyumu ile bir pencereniz muhteşem doğaya açılırken, diğer pencereniz eşsiz maviliğe aralanacak. Evinizin dilediğiniz her köşesinden, balkonlarınızdan, bahçenizden, hatta sitenizin kamelyasından manzaraya ve maviye doyacaksınız. Bu güzelliklere bir de YGBS Easy Life Profesyonel Site Yönetimi A.Ş. El atınca yaşam konforunuz çok daha üst seviyelere çıkmıştır.

Kaliteli inşaat firmaları yüksek bütçeler harcayarak lüks binalar yapmaktadırlar. Bu yapılar içinden daire satın alan sakinler ise rahat ve huzurlu bir yaşam bir yaşam geçirmek için çok daha fazla paralar ödüyorlar. Fakat bu yapıları huzurlu bir yaşam alanına dönüştürmek uzman bir site yönetimi yöneticiliğinde olur. YGBS Easy life Yönetim hizmetleri A.Ş. Satın aldığınız yapılara huzur getirmek için gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir.  Zira, amatör site yönetimi firmaları yönetimin bir bilim dalı olduğunun farkında bile olmayabilir. Yönetim, kendine göre yöntem, işlev ve sistematiği  olan  bir bilim dalıdır.

7/24 Manzara Sitesini huzurlu bir yaşam alanı haline getirmekten mutluluk duyuyoruz ve site sakinlerinin huzurlu, güvenli ve mutlu bir yaşam sürmeleri için sürekli çalışmaya devam edeceğiz.

Manzara 7/24 Site Yönetimi

7/24 Ulaşım

Metroya 500 metre mesafede, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesine ise komşu olan projemiz, sizi İstanbul’un her köşesine trafiksiz ulaştırmayı planlıyor. Yüzüncü Yıl Hastanesi, Pendik Bölge Hastanesi, Medikalpark Hastanesi, Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü, Neomarin ve Pendorya Alışveriş Merkezleri ile bir çok kurumun merkezinde yer alan Manzara 7/24, ayrıca sahil, Sabiha Gökçen Hava limanı, Okan, Sabancı, Süleyman Şah, Gedik Üniversitelerine yakınlığı ile de öne çıkıyor.

YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.