İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Fera Life Kartal Site Yönetimi

Fera Life Kartal Site Yönetimi

Fera Life Kartal’dan bir adımda hayata, İstanbul’a ve hayallerinize ulaşacağınız, her adımda en yüksek kaliteyi yaşayacağınız, Kartal’ın çehresini değiştirecek bir proje: Bu projede site yönetim hizmetleri YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. ye emanet edildi. Fera Life Kartal! Kartal’ın yeni yaşam merkezi, yeni alışveriş merkezi, yeni buluşma merkezi…  

Her Adımda Yüksek Kalite. Bir Adımda İstanbul…

Fera Life Kartal yaşamınızın daha modern, daha konforlu, daha seçkin olması için tasarlandı. Ferah daireler, yemyeşil bahçeler, yaşam kalitesini dünya ölçeğine yükselten sosyal ayrıcalıklar. Bir yanında orman, bir yanında adalar manzarası… Fera Life Kartal’da sunulan bu yüksek kalite standartları modern bir yaşam tarzı isteyen ailelerin özlediği, beklediği standartlar.   Fera Life Kartal’da her ayrıntı hayatınıza yeni bir keyif katmak için tasarlandı. A’dan Z’ye her şeyin en iyi kalite olmasına özen gösterildi. Konforunuz için her detay, en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Lüks Bir Ayrıcalık Değil, Bir Yaşam Biçimidir.

2+1 ya da 3 +1… Farklı yaşam biçimlerine uygun, farklı büyüklükte daireler. Ama hepsi en yüksek konfor beklentilerine göre tasarlandı, hepsi aynı modern yaşam olanaklarını sunuyor. Örneğin 2+1 dairelerin 1 adet, 3+1 dairelerin 2 adet otoparkı ve ayrıca misafir otoparkı ile her daireye özel depolama alanı bile düşünüldü. Çünkü Fera Life Kartal beklentilerinizin ne kadar yüksek olduğunu biliyor.

Beklentilerinizin Ne Kadar Yüksek Olduğunu Biliyoruz.

Bu sebepten yapılan yapıların güvenliği, yönetimi ve huzuru için Profesyonel bir site yönetimine ihtiyaç duyuldu ve Türkiye’de site yönetiminde lider pozisyonda olan bir firma seçildi YGBS Easy Life ile çalışmaya karar verdik.

Bahar Buradan Hiç Gitmeyecek.

Tam 3460 m2 peyzaj alanı, yürüyüş yolları, çiçekleriyle birlikte içinizin de açılacağı mükemmel bahçeler, mükemmel bir peyzaj burada daima sizinle olması için YGBS Bahçe ve peyzaj ekibi gece gündüz çalışmaya devam ediyor.

Youtube kanalımızdan bizi takip edebilirsiniz

YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.