İstanbul : (0216) 701 11 55

HUZURLU YAŞAM ALANLARI

Özel Güvenlik Hizmetleri

 EASY LIFE ÖZEL GÜVENLİK Hizmetleri A.Ş. 5188 sayılı kanun hükümleri çerçevesinde; her türlü, resmi ve özel, kurum ya da kuruluşlar bünyesinde özel güvenlik birimi kurulması ve / veya güvenlik hizmetinin verilmesi; sabotaj, hasar, hırsızlık, teknolojik casusluk, saldırı ve yangın risklerine karşı emniyetinizin sağlanabilmesi ve sivil savunma, risk analizi, yangın önleme planlamaları için danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekte ve fiili Özel Güvenlik Hizmeti sunmaktadır.

EASY LIFE ÖZEL GÜVENLİK olarak personel ve teknoloji odaklı, tamamlayıcı güvenlik hizmetleri konusunda gelişmeleri takip ederek güvenlik anlayışımızı sürekli değiştiriyoruz.

Sunduğumuz hizmeti farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini dakikalara, hatta saniyelere indirmek için teknolojiye yatırım yapıyoruz.

Merkez odaklı denetim ve eğitim ekibimiz sayesinde tespit ettiğimiz eğitim ihtiyaçlarını geliştiriyor; yangın ve sağlık gibi önemli konular için sektör profesyonellerini süreçlerimize dahil ediyoruz.

Partnerimizin başarısının ve huzurunun bizimkiyle orantılı olduğu düşüncesinden hareketle, onların tüm ihtiyaçlarını gelişmiş tecrübemizle karşılıyor ve daha güvenilir ortamlar sunuyoruz.

 

EASY LIFE ÖZEL GÜVENLİK, DAHA HUZURLU ORTAMLAR

Easy Life Özel Güvenlik
YGBS, yaşam alanlarında güven ve huzur ortamı sunuyor.
Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliği; Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel tesis yönetim hizmeti veririz.
Yahya SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı
Canlı Destek
Canlı Destek
YGBS WhatsApp Hattı
YGBS'ye hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.